Kompetencje

Kwalifikacje naszego zespołu są gwarancją jakości usług, które świadczymy. Obsługę Państwa firmy powierzamy najlepszym specjalistom.

Doradca Podatkowy: Małgorzata Gancarska

Certyfikat Ministerstwa Finansów nr 03172 z dnia 5.12.1997r. W księgowości podatkowej od 1992r., początkowo działająca jednoosobowo, później w spółce cywilnej z finansistą i doświadczonym księgowym Wacławem Bacikiem. W latach 2011 - 2014 zatrudniona w spółce doradztwa podatkowego 2MG2 Sp. z o.o., a obecnie samodzielnie prowadząca KSIĘGA - Kancelarię Doradztwa Podatkowego.

Główne zadania to prowadzenie ksiąg handlowych, opieka mentorska i merytoryczna nad resztą zespołu, a przede wszystkim nawigowanie wśród zawiłości skomplikowanych spraw podatkowych. Reprezentuje podatników i płatników przed organami państwowymi w ramach umów o pełnomocnictwo.

Samodzielna Księgowa: Urszula Nowakowska

Wykształcenie ekonomiczne. W księgowości podatkowej od 1993r. W czasie kariery zawodowej związana z Biurem Rachunkowym KSIĘGA, później 2MG2 Sp. z o.o., a obecnie KSIĘGA - Kancelaria Doradztwa Podatkowego. Osoba bardzo sumienna i kompetentna, na bieżąco podnosząca poziom swoich umiejętności.

Główne zadania to kompleksowa obsługa Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Ryczałt, ewidencji pomocniczych, m.in. Rejestrów VAT, Księgi inwentarzowej, Ewidencji przebiegu pojazdu. Sporządzanie zestawień finansowo-podatkowych, sprawozdań statystycznych GUS i sprawozdań z zakresu ochrony środowiska.

Samodzielna Księgowa: Aneta Hołda

Wykształcenie wyższe, matematyczne. W księgowości podatkowej od lat, co przejawia się szerokim doświadczeniem i kompetencjami.

Prowadzi księgi handlowe (pełna księgowość kontowa).

Inne zadania to kompleksowa obsługa Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Ryczałt, ewidencji pomocniczych, m.in. Rejestrów VAT, Księgi inwentarzowej, Ewidencji przebiegu pojazdu. Sporządza zestawienia finansowo-podatkowe, sprawozdania statystyczne GUS i sprawozdania z zakresu ochrony środowiska.

Księgowy: Piotr Gostek

Wykształcenie wyższe ekonomiczne - finanse i rachunkowość.

Główne zadania to prowadzenie ksiąg handlowych pod nadzorem doradcy podatkowego.

Kadrowa: Agnieszka Podobińska-Rój

Specjalista ds. Kadr i Płac.

Wykształcenie wyższe. Główne zadania to kompleksowa obsługa kadrowo-pracownicza oraz ZUS, a także doradztwo w zakresie dofinansowania PFRON, Urząd Pracy. Nadzór na prawidłowym obiegiem dokumentacji kadrowej wśród księgowych.

Stały współpracownik: Wacław Bacik

Znany tarnowski księgowy, od lat 90-tych prowadzący księgi handlowe dużych przedsiębiorstw z Tarnowa i Chrzanowa, wieloletni główny księgowy i doradca finansowy spółek z branży chemicznej, nadzorujący składy konsygnacyjne czeskich i niemieckich firm.

Główne zadania to opieka merytoryczna na Działem Ksiąg Rachunkowych oraz doradztwo finansowe.

Doradztwo podatkowe

Doradzamy spółkom, pomagamy w kontaktach z organami podatkowymi

Dowiedz się więcej

Księgowość

Rachunkowość spółek handlowych, rejestry VAT, sprawozdania finansowe

Dowiedz się więcej

Obsługa kadrowa

Od sporządzania dokumentacji kadrowej po reprezentację przed ZUSem

Dowiedz się więcej

Windykacja należności

Gdy wierzyciele nie chcą wywiązywać się ze swoich zobowiązań

Dowiedz się więcej

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego.