O firmie

Nasza historia to dwadzieścia cztery lata doświadczenia zdobytego na wymagającym rynku.

Doświadczenie i odpowiedzialność

Usługi księgowe świadczymy od 1992 roku, robiąc to od początku pod nazwą KSIĘGA. Posiadamy Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a od 1996 roku możemy pochwalić się tytułem Doradcy Podatkowego.

Przynależność do Krajowej Izby Doradców Podatkowych gwarantuje merytoryczne wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych problemów finansowo-podatkowych, zaś pełne ubezpieczenie OC zapewnia rekompensatę strat finansowych za ewentualne błędy, w części odpowiedzialności doradcy podatkowego.

Jesteśmy firmą nowoczesną, gotową na nowe wyzwania rynku. Nasi Klienci mają do dyspozycji doświadczenie i wieloletnią wiedzę księgowych i doradców oraz współpracujących z nami prawników i specjalistów z innych dziedzin.

Szeroka baza klientów

Przez lata obsłużyliśmy setki firm, zawsze czyniąc to przy największym zaangażowaniu i zrozumieniu ich problemów. Wspólnie przeżyliśmy dziesiątki kontroli podatkowych i ZUS.

Nasi klienci to głównie małe i średnie firmy: osoby fizyczne, spółki cywilne, jawne i z osobowością prawną oraz stowarzyszenia i kluby.

Etyka zawodowa

Dokładamy wszelkich starań by zgodnie z obowiązującymi przepisami obciążenia fiskalne naszych Klientów były zoptymalizowane.

Nie tworzymy kreatywnej księgowości, wyznajemy zasadę rzetelności od początku do końca.

Doradztwo podatkowe

Doradzamy spółkom, pomagamy w kontaktach z organami podatkowymi

Dowiedz się więcej

Księgowość

Rachunkowość spółek handlowych, rejestry VAT, sprawozdania finansowe

Dowiedz się więcej

Obsługa kadrowa

Od sporządzania dokumentacji kadrowej po reprezentację przed ZUSem

Dowiedz się więcej

Windykacja należności

Gdy wierzyciele nie chcą wywiązywać się ze swoich zobowiązań

Dowiedz się więcej

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego.