Doradztwo podatkowe

Doradzamy i pomagamy w kontaktach z organami podatkowymi

Podpisując z nami umowę na prowadzenie księgowości firmy, otrzymujecie Państwo kompletny pakiet usług z zakresu doradztwa podatkowego, w tym:

Wybór optymalnej podatkowo-prawnej formy działalności gospodarczej

Odpowiednia forma prawna Państwa działalności jest istotna na każdym etapie rozwoju firmy. Sprawimy, że od strony obciążeń fiskalnych, ryzyka i poziomu prawnej złożoności, struktura Państwa firmy będzie dopasowana do aktualnych potrzeb.

W razie konieczności zmiany formy działalności wygenerujemy niezbędną dokumentację i przeprowadzimy cały proces w Państwa imieniu.

Audyty i wyznaczanie tendencji rozwojowych

Opracowania finansowe, statystyczne i porównawcze, w tym wykresy i linie trendów, dotyczące przychodów, kosztów, zysków i rozrachunków zarówno w spółkach handlowych jak i w małych przedsiębiorstwach.

Reprezentacja przed organami podatkowymi

W trakcie postępowań skarbowo-podatkowych i kontroli urzędowych, będziemy Państwa partnerem i pełnomocnikiem. Upewnimy się, że urzędnicy nie wykraczają poza zakres prawnie przyznanych im uprawnień kontrolnych, a cały proces przebiega możliwie sprawnie i szybko.

Doradztwo w zakresie CIT, PIT i VAT

Bieżące doradztwo dotyczące zobowiązań podatkowych. Konsultacje i opracowywanie odpowiedzi na wszelkie pytania związane z podatkami i rachunkowością prowadzonej działalności.

Obsługa prawno-podatkowa transakcji specjalistycznych

Prowadzimy doradztwo w zakresie podatków lokalnych, od nieruchomości, spadków i darowizn i zwrotów podatków z zagranicy.

Doradztwo podatkowe

Doradzamy spółkom, pomagamy w kontaktach z organami podatkowymi

Dowiedz się więcej

Księgowość

Rachunkowość spółek handlowych, rejestry VAT, sprawozdania finansowe

Dowiedz się więcej

Obsługa kadrowa

Od sporządzania dokumentacji kadrowej po reprezentację przed ZUSem

Dowiedz się więcej

Windykacja należności

Gdy wierzyciele nie chcą wywiązywać się ze swoich zobowiązań

Dowiedz się więcej

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego.